KV.Theranda

Ky Forum i dedikohet K.V Therandes
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Edony

Shko poshtė 
AutoriMesazh
edony
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Edony   Fri Mar 02, 2007 12:11 am

Pershendetje te gjithve, une jam Edony, ju uroi te gjithve mireseardhje, dhe shpresojme se do ia kalojme mire se bashku, pershendes Nikin Shefin e Forumit lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.iLoveKosova.com
 
Edony
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KV.Theranda :: Biseda tė Ndryshme :: Prezentohu-
Kėrce tek: