KV.Theranda

Ky Forum i dedikohet K.V Therandes
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Tung

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AjertonNumri i postimeve : 2
Registration date : 31/03/2007

MesazhTitulli: Tung   Sat Mar 31, 2007 4:11 am

Tung Jam Ajertoni nga Prizrenit jam 18 vjecar ..??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
edony
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Re: Tung   Mon Apr 02, 2007 9:36 am

pershendetje dhe mire se erdhe!!

_________________
GALERIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.iLoveKosova.com
Niki
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Re: Tung   Mon Apr 02, 2007 5:21 pm

[b]Tung Ajerton . Mire se ke ardh ne forumin tone.Shpesoj qe do tia kalosh mire[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tung   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tung
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KV.Theranda :: Biseda tė Ndryshme :: Prezentohu-
Kėrce tek: