KV.Theranda

Ky Forum i dedikohet K.V Therandes
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat e postimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Niki
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Rregullat e postimit   Sat Mar 03, 2007 11:15 pm

Para se tė postoni ju duhet qė t'iu pėrmbaheni kėtyre rregullave:

1) Duhet qe te shikoni se Kėnga/Muzika qė doni tė postoni mos gjindet nė forum
2)Kėnga/Muzika qė postoni,duhet qė tė ketė te shėnuara drejtė:Emrin e Kėngėtarit(Grupit) dhe Emrin e Kėngės
3)Kėnga/Muzika duhet qe te mbaje ne link emrin e forumit tonė (www.nikisweet.tk)
4)Kėnga/Muzika duhet qė tė jetė e postuar ne vendin pėrkates.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rregullat e postimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KV.Theranda :: Muzikė :: LEXONI RREGULLAT PARA SE TĖ POSTONI-
Kėrce tek: