KV.Theranda

Ky Forum i dedikohet K.V Therandes
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ku jetoni??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
edony
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Ku jetoni??   Sun Mar 04, 2007 1:00 am

ne cilin vend jetoni, mbrenda apo jashta trevave Shqiptare

Une jetoj ne Kosoven pa ngjyra dhe jam shume krenar Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.iLoveKosova.com
Niki
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Re: Ku jetoni??   Sun Mar 04, 2007 2:45 am

Zemren e kam ne KOSOVE
Kurse Koken e kam quar ne nje vend me te SIGURTE afro afro scratch scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AlboArbi

avatar

Numri i postimeve : 12
Age : 27
Registration date : 07/03/2007

MesazhTitulli: Re: Ku jetoni??   Thu Mar 08, 2007 5:56 pm

Valla edhe un se lshoj KOSOVEN....ma detalisht jam prej THERANDE...100%ThErAnDaZ Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albo-arbi.tk
AjertonNumri i postimeve : 2
Registration date : 31/03/2007

MesazhTitulli: Re: Ku jetoni??   Sat Mar 31, 2007 4:15 am

une jam nga PZ edhe jom krenar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ku jetoni??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ku jetoni??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KV.Theranda :: Biseda tė Ndryshme :: Tema tė Lira-
Kėrce tek: