KV.Theranda

Ky Forum i dedikohet K.V Therandes
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Niki

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Niki
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Niki   Fri Mar 02, 2007 12:39 am

Tung te gjitheve.Une jam Niki dhe besoj se do te kalojme qysh eshte me se miri se bashku.
Une po e pershendes Komandantin e forumit: Edony cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
edony
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Re: Niki   Fri Mar 02, 2007 1:18 am

Niki ame te than mire se erdhe a mire se te gjeta, haha, klm ej MH: Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.iLoveKosova.com
niki_sweetNumri i postimeve : 1
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Re: Niki   Fri Mar 02, 2007 2:06 am

Edony , thuj qysh te don Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AlboArbi

avatar

Numri i postimeve : 12
Age : 27
Registration date : 07/03/2007

MesazhTitulli: Re: Niki   Wed Mar 07, 2007 9:05 pm

tung juve ktu ne forum mir se ju gjeta...besoj kemi me kalu mir se bashku...nje pershendetje e veqand veq per NiKiN Very Happy Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albo-arbi.tk
Niki
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Re: Niki   Thu Mar 08, 2007 12:46 am

FLM shume per pershendetjen AlboArbi Laughing Laughing
FLM edhe niher qe e ke zgjedh kete forum qe te kalojsh kohen ne te.
Shpresoj qe do te kalosh mire,si ti,ashtu edhe anetaret tjere qe jane te regjisruar dhe ata qe do te regjistrohen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Niki   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Niki
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KV.Theranda :: Biseda tė Ndryshme :: Prezentohu-
Kėrce tek: