KV.Theranda

Ky Forum i dedikohet K.V Therandes
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Phone Box

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Niki
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Phone Box   Mon Mar 05, 2007 1:32 am

Kėtu mund tė postoni dhe tė gjeni gjithēka rreth telefonave mobil,aplikacione,themes,lojėra etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Niki
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 204
Registration date : 01/03/2007

MesazhTitulli: Thirrje Falas ne Vala 900   Mon Mar 05, 2007 1:37 am

Nese Deshironi Te Beni Thirrje Edhe ne Vala 900
Hyrni ketu dhe beni thirrje

www.GizmoCall.Com

Ose Direkt

www.gizmocall.com/+37744xxxxx
dmth ktu e shkruan numrin
+37744xxxx numrin tend ku deshiron me thir

Para Se Me Ber Thirrje Ju Duhet Ta Isntaloni 1 Plugin Qe Ju Shpfaqet Para Se Me Ber Thirrje Isntalone Ate Dhe Pastaj Mund Te Beni Thirrje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Phone Box
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
KV.Theranda :: Informatika & Interneti :: Informatika & Interneti-
Kėrce tek: